Відразу після нанесення татуювання накладається компрес (дитяча пеленка) , обмотується харчовою плівкою для уникнення зовнішніх контактів із забрудненим середовищем і виключення випадкового інфікування. Компрес слід зняти через 2-4 години, залежно від швидкості згортання крові.

За цей час , на місці татуювання майже повністю припиняється капілярна кровотеча . Якщо зняти пов’язку раніше зазначеного часу , то виділяється  сукровиця яка швидко висихає на шкірі. Це призводить до утворення скоринки, при здиранні (видаленні) якої , неминуче пошкоджується малюнок і сам процес загоєння затягується на більш тривалий термін (!)
Після зняття компресу , ВІДРАЗУ промити татуювання антибактеріальним розчином Хлоргексидину.

ОБОВ’ЯЗКОВО: потрібно змити всі виділення на місці татуювання, не використовуючи спиртовмісні засоби.
Наступним етапом татуювання змастити кремом Бепантен + / Bepanten Plus , але можна використовувати крем з вмістом – Д – Пантенол. Достатньо застосовувати крем і мазь у відповідності з  інструкцією до застосування. Зазвичай це 2-3 рази на добу, протягом 7-10 днів. Весь процес загоєння татуювання сильно варіюється. Це залежить від індивідуальних особливостей організму. В середньому татуювання загоюється протягом 5-10 днів .
ПАМ’ЯТАЙТЕ: Через 2-3 дні після нанесення , татуювання покривається скоринкою , яка зберігається до кінця загоєння , приблизно 7-10 днів. До повного загоєння татуювання.
НЕПРИПУСТИМО: піддавати татуювання сонячним променям, відвідувати солярій, займатися спортом, відвідувати лазню і сауну, приймати гарячу ванну, плавати у водоймах. Приблизно на п’ятий день може з’явитися свербіж, скоринка з татуювання починає поступово відлущуватись, не можна чесати місце татуювання та здирати скоринку …!!!!!!!
Татуювання Івано-Франківськ

Після повного загоєння малюнка , татуювання не вимагає ніякого догляду.

ПАМ’ЯТАЙТЕ: після того як ви покинули тату-студію,
подальша доля вашого татуювання у ваших руках
Татуювання Івано-Франківськ